صادرات فرش سجاده خورشید اردهال کاشان به بازارهای جهانی

15 بهمن 1397

شرکت فرش سجاده خورشید اردهال کاشان از بدو تاسیس, امر صادرات را جزو اهداف خود قرار داد. منشاء فرش و فرش سجاده ای در جهان از کشورمان ایران است و در تمام کشورهای جهان فرش و فرش سجاده با نام ایران شناخته می شود. ما در این زمینه احساس مسئولیت کرده و تلاش کردیم که در تولید فرش ماشینی و فرش سجاده بتوانیم به بالاترین کیفیت دست پیدا کرده و نام ایران و ایرانی را در دنیا سرفراز نگه داریم. در تولید یک محصول مهم ترین بحث, شناخت بازار هدف و شناسایی سلایق مشتری می باشد, که اگر این کار صورت نگیرد در اصطلاح تولیدی بی برنامه انجام شده است. در ایران به دلیل جغرافیای مختلفی که وجود دارد, تنوع بسیار زیادی در سلایق و نوع فرش و وسجاده فرش دیده می شود.

صادرات فرش سجاده خورشید اردهال کاشان  به بازارهای جهانی

صادرات فرش سجاده خورشید اردهال کاشان  به بازارهای جهانی 

شرکت فرش سجاده خورشید اردهال کاشان  از بدو تاسیس, امر صادرات را جزو اهداف خود قرار داد. منشاء فرش و فرش سجاده ای در جهان از کشورمان  ایران است و در تمام کشورهای جهان فرش و سجاده فرش با نام ایران شناخته می شود. ما در این زمینه احساس مسئولیت کرده و تلاش کردیم که در تولید فرش ماشینی و فرش سجاده بتوانیم به بالاترین کیفیت دست پیدا کرده و نام ایران و ایرانی را در دنیا سرفراز نگه داریم. در تولید یک محصول مهم ترین بحث, شناخت بازار هدف و شناسایی سلایق مشتری می باشد, که اگر این کار صورت نگیرد در اصطلاح تولیدی بی برنامه انجام شده است. در ایران به دلیل جغرافیای مختلفی که وجود دارد, تنوع بسیار زیادی در سلایق و نوع فرش و وسجاده فرش دیده می شود.

 

 

شرکت فرش سجاده خورشید اردهال کاشان  با بررسی این سلایق توانسته فرش و فرش سجاده ای تولید کند که در کشور و بازار داخلی مورد استقبال مردم قرار گیرد. در زمینه صادرات نیز قبل از ورود به بازار کشور مورد نظر, سلایق مردم آن کشور به طور کامل مورد بررسی و مطالعه قرار میگیرد, و سپس فرش و سجاده فرش مناسب آن بازار برای صادرات تولید می شود. و به طور مداوم نیز با دریافت بازخورد مشتریان و عاملان فروش و مطالعه ذائقه آنان روند تغییرات بازار را بررسی می کنیم و فرش یا فرش سجاده ای را متناسب با همان شرایط صادر می کنیم.

 

 

در مورد لیست قیمت فرش سجاده ای این شرکت با توجه به قیمت مواد اولیه در بازار و کیفیت محصول سجاده فرش، قیمت سجاده نماز با قیمت گذاری دقیق و مناسب گذاشته می شود.تا طبق سال های متمادی همچنان شهره فرش سجاده کاشان ورد زبان ها باشد.

بازار جهانی فرش و سجاده فرش ماشینی وضعیت خوبی دارد, ولی ورود شرکت های ایرانی به بازار های جهانی با مشکلات متعددی همراه است. شرکت فرش سجاده خورشید اردهال کاشان  امیدوار است که با مدیریت بهتر این صنعت بتوانیم میزان صادرات و تولید را افزایش داده و همه با هم به رشد کشور و ارز آوری کمک کنیم.

 

نقش واسطه ها در افزایش صادرات فرش و سجاده فرش:

اگر بخواهیم محصولات تولید شده مثل فرش سجاده، سجاده فرش، فرش سجاده ای در کارگاه های کوچک و متوسط  فرش سجاده ای را به عاملی صادراتی برای اقتصاد کشور بدل کنیم در گام نخست و قبل از هر اقدامی باید زمینه بکارگیری شرکت های واسطه یی را مهیا کرد. ایده یی که در بسیاری کشورها در راستای رفع موانع توسعه صادرات بنگاه های کوچک و متوسط استفاده می شود، به کارگیری واسطه های صادراتی است. واسطه های صادراتی شرکت های تخصصی هستند که محصولات داخلی و خدمات را به نمایندگی از بازارهای خارجی بازاریابی می کنند که عمدتا به عنوان شرکت مدیریت صادرات شناخته می شوند. شرکت مدیریت صادرات یکی از انواع واسطه های صادراتی است که برای کمک به بنگاه های اقتصادی در جهت ورود به بازارهای جهانی ایفای نقش می کند. این شرکت ها بسته به شرایط و نیاز می توانند مدیریت تمام یا بخشی از فعالیت های صادراتی بنگاه های کوچک و متوسط را به عهده بگیرند.

 

آشنایی با سایت سجاده باف

در این قسمت سعی داریم شما را با سایت سجاده باف(خورشید اردهال کاشان) و کلیه خدماتی که شرکت مذکور برای خریداران خود در نظر گرفته شما را آشنا کنیم

امروزه در اکثر نقاط دنیا، سایت‌های فروشگاهی متنوع سعی دارند تا با ارائه خدمات گوناگون در کلیه امور روزمره افراد کلیه این نیازها را به بهترین شکل ممکن تامین می‌کنند و به اولین انتخاب هر خریداری تبدیل شده‌اند. و درآن سوی این ماجرا خریداران هستند  که با  ترافیک شهرها و مسائل شغلی با کمبود زمان مواجه هستند .بسیاری از مساجد و ارگان‌های دولتی برای تجهیز‌کردن فضاهای خود به دنبال مکانی برای خرید هستند تا بتوانند تمام نیازهای خود را یک‌جا برطرف کنند

شرکت فرش‌سجاده‌ای محراب‌نقش‌کاشان برای رفاه حال مشتریان واهالی مسجدی همگام با تحولات جدید در صنعت نساجی و تمایل اکثر افراد به حضور آنلاین، سایت فروشگاهی محراب‌نقش را با گنجاندن بیش از ۵۰۰ قلم کالای مسجدی راه اندازی کرده و سعی دارید تمام خواسته‌ها و نیازهای اهالی مسجدی را با خرید در یک مکان مرتفع سازد

به همین منظور قصد داریم در ادامه به برخی از امتیازات سایت سجاده باف(خورشید اردهال کاشان) اشاره داشته‌باشیم: تنوع محصولات بالا این سایت علاوه برمحصولات منسوجات مسجدی همچون سجاده‌فرش، فرش‌تشریفات، پشتی، فرش‌ماشینی ، کالاهای مسجدی می‌توان گفت که این سایت مجوعه‌ایی کامل برای یک خرید کامل است قیمت مناسب سایت سایت سجاده باف(خورشید اردهال کاشان) درامرسجاده‌فرش، فرش‌ماشینی و تشریفات و پشتی تولیید‌کننده مستقیم بوده و همین عامل سبب شده تا شما پایین‌ترین محصول را آن هم به قیمت درب کارخانه خریداری کنید. گواهینامه معتبرآزمایشگاهی مجموعهسایت سجاده باف(خورشید اردهال کاشان) با به کارگیری بالاترین کیفیت و مرغوب‌ترین مواد۲اولیه وخرید از شرکت‌های معتبر دارای گواهی کنترل کیفیت آزمایشگاهی می‌باشد خدمات پس‌از‌فروش همواره بعد از خود کالا خدمات پس‌ازفروشی که برای کالاها درنظر گرفته می‌شود برای خریدار حائض اهمیت می‌باشد . شرکت سایت سجاده باف(خورشید اردهال کاشان) ‌کاشان تا ۱۰سال می تواند خدمات پس‌از‌فروش را به مشتریان خود ارائه دهد. این خدمات اعمم از طراحی مجدد، بافت طبق طرح قبلی که خریداری شده و ترمیم سجاده‌فرش در صورت سوختگی بیدخوردگی و پارگی می‌باشد.

 

 بخشی از خدمات ویژه این شرکت را به شما معرفی میکنیم: مشاوره آنلاین و رایگان:

از طریق ۴ درگاه تلگرام، اینستاگرام، سایت و ایمیل

 

شرایط ویژه فروش:

فروش به صورت نقد و اقساط ۳الی ۶ ماهه بدون کارمزدو تخفیف ویژه برای خریداران نقدی

 

سفارش طرح و ابعاد دلخواه:

شما می توانید از طرح دلخواه خود عکس گرفته و آن را برای ما ارسال کنید همچنین سجاده‌فرش‌ها با توجه به ابعاد و فضای شما طوری طراحی میگردد که برش اضافه‌ای انجام نشود.

 

طرح تعویض:

فرش‌های قدیمی این اماکن، با هر اندازه، جنس و قدمت را بعد از برآورد ارزش‌مالی فرش با سجاده‌فرش‌ در طرح و جنس دلخواه متولیان و بانیان خیر این اماکن تعویض نماید. لازم به ذکر است ارزش‌مالی برآورد شده، از هزینه کلی سجاده‌فرش کسر خواهد‌شد.

 

 

آمارصادرات فرش سجاده ای و فرش ماشینی

به گفته رئیس گمرک کاشان صادرت فرش ماشینی و سجاده فرش از کاشان به کشورهای خارجی در سال 96افزایش  9.2 درصد ارزش وزنی و 12.5 درصد ارزش دلاری داشته.

طبق آمار بدست آمده بیشترین میزان ارسال کالای صادراتی از کشور ایران به دیگر کشورها مختص فرش ماشینی و فرش سجاده ای بوده است به طوری که سجاده فرش و فرش ماشینی 55 درصد کالای صادراتی را از کاشان به سراسر جهان را به خود اختصاص داده است.

رئیس داره گمرک کاشان بیشترین صادرات فرش ماشینی و سجاده فرش را به سه کشور عراق،افغانستان،و پاکستان دانست، البته کشورهای زیاد دیگری نیز هستند که فرش ماشینی و سجاده فرش به آن کشورها صادر شده است.

لازم به ذکر است که بیشترین میزان صادرات فرش سجاده ای به خارج از کشور به کشورهای مذهبی و مسلمان بوده است.

شهرستان های کاشان و آران و بیدگل به عنوان قطب فرش ماشینی و سجاده فرش و با فعالیت بیش از 700 واحد صنعتی پیشتاز در این زمینه می باشد.

به امید پیشرفت بیشتر و بهتر این صنعت در کشور.